Learn more
Ми запустили портал волонтерства українського IT

Публічний договір (оферта) на розміщення інформації та зображень

Цей договір призначений для користувачів/відвідувачів інтернет-сайту https://braveproject.com та є пропозицією адміністрації інтернет-сайту https://braveproject.com про укладення цього договору користувачам/відвідувачам інтернет-сайту https://braveproject.com послугами інтернет-сайту, в подальшому – «Замовник» або «Замовники».

Цей договір визначає основні умови замовлення Замовником розміщення інформації та зображення на інтернет-сайті https://braveproject.com та розміщення інформації та зображень на інтернет-сайті https://braveproject.com. Замовник, діючи з метою замовлення розміщення інформації та зображень на інтернет-сайті https://braveproject.com (надалі також – Сайт), приймає умови цього договору на наступних умовах:

1. визначення термінів

1.1. Договір/публічна оферта (далі – «Оферта» або «Договір») – публічна пропозиція, адресована невизначеному колу осіб, укласти цей договір на умовах та в порядку, що містяться в цьому договорі.

1.2. Замовлення – оформлення та надана адміністрації Сайту заявка на розміщення інформації та/або зображення на Сайті за умови дотримання встановлених Договором умов замовлення, порядку замовлення та здійснення передбачених Договором дій.

1.3. Замовник, користувач/відвідувач Сайту – дієздатна фізична особа, в тому числі фізична особа-підприємець або юридична особа.

2. Загальні положення

2.1. Цей Договір є публічною офертою, умови якого є однаковими для всіх Замовників. Зазначений Договір є публічним.

2.2. Повним і беззастережним прийняттям умов цього Договору (Оферти), що підтверджує укладення цього Договору на запропонованих нижче умовах, є факт оформлення Замовлення (здійснення благодійного внеску як передбачено умовами цього Договору з відповідним підтвердженням та завантаження зображення (та/або інформації) на Сайт для проведення модерації такого зображення (та/або інформації).

2.3. Оформленням Замовлення Замовник підтверджує узгодження і безумовне прийняття ним умов цього Договору.

2.4. Укладаючи цей Договір (тобто акцептуючи умови даної пропозиції (Оферти) шляхом оформлення Замовлення), Замовник підтверджує, що повністю ознайомлений та погоджується в повній мірі із запропонованими умовами, що передбачені цим Договором. Замовник дає дозвіл на збір та обробку адміністрацією Сайту своїх персональних даних для будь-яких цілей. Дозвіл на збір та обробку діє як під час дії цього Договору, так і після припинення його дії, тобто необмежений час. Укладаючи цей Договір шляхом оформлення Замовлення, Замовник підтверджує, що повідомлений про права, передбачені Законом України “Про захист персональних даних”, про цілі та мету збору та обробки його персональних даних. Укладаючи цей Договір шляхом оформлення Замовлення Замовник надає згоду адміністрації Сайту на передачу його персональних даних третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Замовника, не змінюючи при цьому мета обробки персональних даних. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також після закінчення його дії.

3. Предмет договору (суть договору)

3.1. Адміністрація Сайту розміщує за Замовленням Замовника інформацію та/або зображення на Сайті у спеціальній формі у випадку дотримання Замовником умов цього Договору, порядку здійснення Замовлення чинного законодавства України, не порушенням прав та інтересів будь-яких третіх осіб, вчинення необхідних дій, передбачених цим Договором та наявності на Сайті місця для розміщення інформації та/або зображення.

3.2. Ні Сайт, ні адміністрація Сайту не отримують від Замовника жодної винагороди та грошових коштів за розміщення інформації та/або зображення на Сайті.

3.3. Ціллю та метою адміністрації Сайту є підтримка Збройних сил України та обороноздатності України.

3.4. Загальна кількість інформації та/або зображень від Замовників на Сайті не може перевищувати 1 000 000 пікселів на одній дошці. Адміністрація Сайту залишає за собою право розмістити на Сайті додаткові дошки для розміщення інформації та/або зображень.

3.5. Замовник може зробити Замовлення, а адміністрація Сайту розмістити інформацію та/або зображення згідно Замовлення Замовника за умови здійснення Замовником благодійного внеску.

4. Умови та порядок оформлення замовлення та розміщення зображення (та/або інформації) на сайті

4.1. Замовник може зробити Замовлення, а адміністрація Сайту розмістити інформацію та/або зображення згідно Замовлення Замовника за умови здійснення Замовником благодійного внеску до БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ГРУПА 35», ідентифікаційний код 44826616. Всі банківські реквізити БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ГРУПА 35», за якими можна здійснювати благодійні внески, розміщені на Сайті. Розмір благодійного внеску залежать від кількості обраних пікселів. Благодійний внесок повинен бути із розрахунку, що 1 піксель зображення (або інформації), яке планується до розміщений на Сайті складає/коштує еквівалент 1 долару США. Мінімальна кількість пікселів згідно з Замовленням Замовника, яке повинно бути містити зображення (або інформація), яке планується до розміщений на Сайті, складає 100 пікселів. Цілями благодійних внесків можуть бути військові і мирні напрямки згідно анонсованих на сайті кампаній.

4.2. Благодійний внесок до БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ГРУПА 35» може бути здійснено також через спеціальну форму на Сайті. На Сайті також можна згенерувати інвойс для здійснення благодійного внеску.

4.3. У разі, якщо адміністрація Сайту прийме рішення не розміщувати на Сайті більше однієї дошки для розміщення інформації та/або зображень, адміністрація Сайту припиняє прийняття/оформлення Замовлення від Замовників без здійснення будь-яких відшкодувань та сплати будь-яких штрафів після того, як буде прийняті/оформлені Замовлення на розміщення зображень (та/або інформації), які у загальному будуть складати 1 000 000 пікселів на одній дошці. У разі, якщо адміністрація Сайту розмістить на Сайті більше однієї дошки для розміщення інформації та/або зображень, адміністрація Сайту припиняє прийняття/оформлення Замовлення від Замовників без здійснення будь-яких відшкодувань та сплати будь-яких штрафів після того, як буде прийняті/оформлені Замовлення на розміщення зображень (та/або інформації), які у загальному будуть складати 1 000 000 пікселів на останній дошці для розміщення інформації та/або зображень.

4.4. При здійсненні Замовлення Замовник на спеціальній дошці на Сайті обирає місце розміщення зображення та кількість пікселів.

4.5. Після здійснення благодійного внеску до БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ГРУПА 35» та підтвердження здійснення такого благодійного внеску автоматично від платіжної системи або шляхом надсилання квитанції про здійснення благодійного внеску на електронну пошту team@braveproject.com. Замовник отримує доступ до сторінки керування зображенням та посиланням. Замовник здійснює завантаження зображення (логотип Замовника, або банер, або інше зображення з інформацією).

4.6. Після завантаження Замовником зображення адміністрація Сайту здійснює модерацію такого зображення на предмет відповідності умовам цього Договору. У разі допуску адміністрацією Сайту зображення до розміщення адміністрація Сайту здійснює розміщення такого зображення на відповідній дошці на Сайті.

4.7. Для розміщення на Сайті зображення не повинно містити заклики до або сцени насильства; сексуально відвертий або провокативний контент; контент, що просуває використання певних регульованих товарів та послуг або іншим чином порушує законодавство України або порушує права третіх осіб. Замовник також повинен мати всі права на зображення, в тому числі права інтелектуальної власності. Розміщення зображення на Сайті не повинно порушувати права третіх осіб, в тому числі права інтелектуальної власності третіх осіб. Всю відповідальність за розміщення зображення та дотримання прав третіх осіб, дотримання законодавства України несе Замовник. Адміністрація Сайту не несе відповідальності у разі, якщо зображення не відповідає чинному законодавству України, умовам цього Договору, а також порушує будь-які права третіх осіб.

4.8. Адміністрація Сайту не допускаємо зображення та/або інформацію до розміщення на Сайті, що містять: заклики до або сцени насильства; сексуально відвертий або провокативний контент; контент, що просуває використання певних регульованих товарів та послуг, або якщо зображення та/або інформація не відповідає положенням чинного законодавства України, або іншим чином порушує права третіх осіб.

4.9. У разі, якщо зображення (та/або інформація) не пройде модерацію адміністрації Сайту Замовник має право завантажити інше зображення (та/або інформацію), яке у разі проходження модерації адміністрації Сайту буде розміщено на спеціальній дошці на Сайті.

4.10. У разі, якщо зображення (та/або інформація) пройшло модерацію адміністрації Сайту та було розміщено на спеціальній дошці на Сайті, сайт не зобов'язується змінювати зображення (та/або інформацію) за ініціативи Замовника. У разі, якщо зображення (та/або інформацію) необхідно буде видалити на підставі рішення суду або за власним бажанням Замовника, благодійний внесок не повертається, а Замовник не має права завантажити інше зображення (та/або інформацію).

4.11. Шляхом оформлення Замовлення Замовник надає адміністрації Сайту всі та будь-які права на розміщення зображення (та/або інформацію) на Сайті та надає згоду на розміщення зображення (та/або інформацію) на Сайті на розсуд адміністрації Сайту.

5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

5.1. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за неналежне використання коштів (благодійних внесків) БЛАГОДІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ГРУПА 35».

5.2. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за невідповідність зображення (та/або інформації) умовам цього Договору, положенням чинного законодавства України та порушення будь-яких прав третіх осіб.

5.3. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відмову в розміщення зображення (та/або інформації), яке порушує чинне законодавство України, умови цього Договору, права третіх осіб.

5.4. У разі розміщення зображення (та/або інформації), яке порушує чинне законодавство України та/або порушує права третіх осіб, в тому числі права інтелектуальної власності, відповідальність несе Замовник, який надав/завантажив відповідне зображення (та/або інформацію). Замовник повинен відшкодувати адміністрації Сайту всі збитки та всю шкоду у разі розміщення зображення (та/або інформації), яке порушує чинне законодавство України та/або порушує права третіх осіб, в тому числі права інтелектуальної власності.

5.5. Адміністрація Сайту звільняється від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов’язань, якщо невиконання є наслідком форс-мажорних обставин, в тому числі таких, як: війна або військові дії, землетрус, повінь, пожежа та інші стихійні лиха, відключення електроенергії, порушення роботи мережі Інтернет, тощо, що виникли незалежно від адміністрації Сайту.

5.6. Адміністрація Сайту в жодному випадку не є податковим агентом та не здійснює сплату будь-яких податкових зобов’язань замість Замовника. Замовник самостійно здійснює декларування, звітування та оплату будь-яких податкових зобов’язань, які виникають у зв’язку з виконанням цього Договору. Замовник самостійно відповідає за дотримання законодавства України, в тому числі податкового, під час виконання цього Договору.

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Цей договір є дійсним у рамках законодавства України.

6.2. Будь-які суперечності між адміністрацією Сайту та Замовником вирішуються шляхом переговорів.

6.3. Адміністрація Сайту має право вносити зміни до тексту цього Договору на власний розсуд у будь-який момент та без попереднього повідомлення Замовника(ів). Актуальний текст цього Договору доступний на Сайті.

6.4. Засоби зв’язку з адміністрацією Сайту: team@braveproject.com.